O SPOLEČNOSTI

Firma AZ STŘECHY-IZOLACE s.r.o. vznikla na třicetiletých zkušenostech a již 10 let poskytuje ten nejvyšší standard v izolacích plochých střech.

Realizujeme ploché a pultové střechy novostaveb rodinných a bytových domů, administrativních budov, průmyslových objektů a hal za použití kvalitních materiálů a systémových řešení. Pracujeme se všemi typy materiálů používaných na hydroizolaci plochých střech.

Provádíme kotvené i přitěžované střechy, lepené střechy a střechy kotvené podtlakovým systémem. Zajišťujeme také zelené střechy a terasy.

Renovujeme ploché střechy, včetně demontáží, výměny trapézového plechu a kompletní renovace světlíků. Zejména v průmyslových objektech zajišťujeme speciální práce spojené s rekonstrukcí střechy bez omezení provozu.

Navrhujeme a realizujeme řešení pro jakýkoli problém plochých střech. Provádíme havarijní lokální opravy, instalace záchytných systémů nebo antikondenzační úpravy trapézových plechů. Dodržujeme osobní přístup u každé zakázky. Poskytujeme servisní i preventivní prohlídky střech.

Máte projekt, se kterým potřebujete pomoct?

Děkujeme za Vaší zprávu. Byla úspěšně odeslána. Odpovíme Vám co nejdříve.
Nastal nějaký problém s odesláním zprávy. Napište nám prosím na email info@strechy-izolace.cz